Czy 50zł wystarczy na prezent?

ByDaniel

Czy 50zł wystarczy na prezent?

Ostatni miesiąc w roku to czas sporych wydatków. W tym miesiącu mamy aż dwie okazje, aby obdarować się prezentami, a są nimi Mikołajki i święta Bożego Narodzenia. W tym czasie nasz budżet w większości idzie właśnie na prezenty dla najbliższych, co jednak gdy jest on ograniczony? Przecież trzeba jeszcze za coś żyć! Nie martw się i czytaj dalej! Dowiesz się tutaj jak zrobić prezenty do 50zł (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/prezenty-do-50-zl) dla każdego.

Prezenty za niewielką kwotę

Aby zrobić wyjątkowy i niedrogi prezent wcale nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy. Wyjątkowe prezenty znajdują się już na wyciągnięcie ręki, w każdej galerii handlowej i zapewne w większości miast. Takim prezentem są książki. Nic nie szkodzi, że ktoś nie czyta, może dzięki takiemu prezentowi przekona się do literatury? Albo może akurat potrzebuje książkę kulinarną albo specjalistyczną na przykład o samochodach osobowych? To przecież również są książki, które idealnie sprawdzą się pod choinką. Przeciętna książka mieści się w granicach około 35zł, więc zostaną nam jeszcze fundusze na coś słodkiego, jako dodatek do niej.

Książki w tematyce świątecznej

Literatura, która umili świąteczny czas to na przykład klasyka jaką jest “Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa, która jest historią ponad czasową i która na pewno przypadnie do gustu starszym jak i młodszym.

Dla osób kochające zwierzęta również znajdą się idealnie pozycje! “Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta”,  “O psie, który uratował święta” W. Bruce Cameron czy “Rozmerdane święta” Agnieszki Olejnik – a to tylko kilka pozycji, którymi zachwyci się każdy, kto posiada psa czy inne zwierzątko.

Dla fanów romansu na prezent sprawdzą się takie pozycje jak: “Romans pod choinką” Katarzyny Bester, “Zasypani zakochani” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej albo “Spełnione życzenie” Ady Tulińskiej. Pozycji jest naprawdę wiele, dlatego na pewno dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Idealny prezent

Książka sprawdzi się przy każdej okazji, czy to na święta, czy jako prezent urodzinowy. Jest to prezent uniwersalny dla każdego i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Pamiętajmy, że “pokój bez książek jest jak ciało bez duszy”.

 

 

About the author

Daniel administrator